poll

  • wie wordt kampioen van engeland

    Chelsea
    Man Utd
    Arsenal
    Anders

clubsite´s eredivisie

clubsite´s primera division

clubsite´s serie a

clubsite´s ligue 1

clubsite´s premier league

clubsite´s bundesliga

clubsite´s portugal

clubsite´s jupiler league

live scorebord

belgische jupiler league

vrij trap juninho

kopstoot zidane wk 2006

turkse clubsite´s

clubsite´s competitie rusland

clubsite´s schotland

actie wilhelmson

panna filmpjes

gatusso krijgt panna

panna ronaldinho

panna cassano

Juninho

vrije trap juninho

vrij trap juninho

robin van persie

doelpunt op wk

van der vaart

john terry

klaas jan hunterlaar

c.ronaldo

actie c.ronaldo

rooney

bergkamp

thierry henry

steven gerrard

arjen robben

robinho

messi

kaka

klok

laaste voetbalnieuws

uefa coëfficiëntenranglijst

  • UEFA Coëfficiëntenranglijst (bijgewerkt t/m 20 oktober 2006) Ranking Seizoen 06/07 Clubs 06/07 1. Spanje 63,748 5,857 7/7 2. Italië 59,945 5,785 6/7 3. Engeland 58,790 6,875 7/8 4. Frankrijk 48,531 4,875 7/8 5. Duitsland 39,221 4,357 5/7 6. Portugal 38,082 3,416 4/6 7. Roemenië 36,832 8,000 3/3 8. Nederland 35,093 3,928 5/7 9. Rusland 34,625 5,125 2/4 10. België 28,075 3,700 3/5 11. Schotland 27,500 3,750 2/4 12. Oekraïne 26,975 4,000 2/4 13. Turkije 24,841 4,300 3/5 14. Bulgarije 24,582 5,125 1/4 15. Tsjechië 24,575 3,500 3/4 16. Griekenland 23,664 2,833 3/6 17. Zwitserland 23,650 3,900 2/5 18. Noorwegen 19,725 2,000 0/5 19. Servië/Mont. 18,708 1,875 1/4 20. Oostenrijk 18,500 1,500 1/5 21. Denemarken 16,825 4,375 2/4 22. Polen 16,500 2,125 1/4 23. Israël 15,958 2,750 2/4 24. Hongarije 14,165 1,000 0/3 25. Slowakije 10,832 2,000 0/3 26. Kroatië 10,708 1,000 0/3 27. Cyprus 10,582 1,750 0/4 28. Zweden 10,541 1,125 0/4 29. Slovenië 9,915 1,250 0/4 30. Bosnië-H. 9,665 1,833 0/3 31. Letland 8,664 2,166 0/3 32. Litouwen 7,332 1,833 0/3 33. Finland 7,331 1,333 0/3 34. Moldavië 7,166 1,500 0/3 35. Ierland 6,498 2,833 0/3 36. Georgië 6,164 1,166 0/3 37. Liechtenstein 6,000 2,000 0/1 38. Macedonië 5,831 1,166 0/3 39. IJsland 4,999 1,000 0/3 40. Wit-Rusland 4,665 1,000 0/3 41. Albanië 3,832 0,833 0/3 42. Estland 3,665 1,500 0/3 43. Armenië 3,498 0,500 0/3 44. Azerbeidzjan 3,166 1,333 0/3 45. Kazachstan 2,332 0,666 0/3 46. N-Ierland 2,165 0,166 0/3 47. Wales 1,998 0,666 0/3 48. Faerøer 1,665 0,500 0/3 49. Luxemburg 1,665 0,166 0/3 50. Malta 1,665 0,166 0/3 51. Andorra 0,000 0,000 0/1 52. San Marino 0,000 0,000 0/1

voetbalarrangementen boeken

kaartverkoop voetbal

voetbalshop

voetbal programma´s

tv gids sport

films op tv vandaag

voetbalsite´s

voetbal manager games

uitslagen uefa cup

  • uitslagen volgen volgende week vrijdag

uitslagen champions league

  • Barcelona (SPA) Chelsea (ENG) 2-2 Levski Sofia (BUL) Werder Bremen (DUI) Bayern München (DUI) Sporting CP (POR) Spartak Moskou (RUS) Inter (ITA) 0-1 Liverpool (ENG) Girondins Bordeaux (FRA) 3-0 PSV (NED) Galatasaray (TUR) 2-2 AS Roma (ITA) Olympiakos Piraeus (GRI) 1-1 Shakhtar Donetsk (OEK) Valencia (SPA) 2-2 Real Madrid (SPA) Steaua Boekarest (ROE) 1-0 Olympique Lyon (FRA) Dinamo Kiev (OEK) 1-0 Benfica (POR) Celtic (SCO) 3-0 FC Kopenhagen (DEN) Manchester United (ENG) 1-0 Arsenal (ENG) CSKA Moskou (RUS) 0-0 Hamburger SV (DUI) FC Porto (POR) 1-3 AC Milan (ITA) Anderlecht (BEL) 4-1 AEK Athene (GRI) Lille OSC (FRA) 1-0

programma champions league

  • dinsdag barcelona-chelsea Levski - Werder Spartak - Inter Bayern - Sporting PSV - Galatasaray Liverpool - Bordeaux Roma - Olympiakos Shakhtar - Valencia woensdag Lyon - Dynamo K. Real - Steaua Benfica - Celtic FC Kobenhavn - Manchester Utd Arsenal - CSKA Hamburger - Porto Milan - Anderlecht AEK - Lille

programma uefa cup

  • 2 november 19:00 - Partizan (Serbia) - : - Livorno (Italy) 20:45 - Rangers (Scotland) - : - Maccabi Haifa (Israel 19:30 - Dinamo (Romania) - : - Besiktas (Turkey) 21:00 - Tottenham Hotspur (England) - : - Club Brugge (Belgium) 19:00 - Grasshoppers (Switzerland) - : - AZ (Netherlands) 20:45 - Braga (Portugal) - : - Liberec (Czech Republic) 18:45 - Heerenveen (Netherlands) - : - OB Odense (Denmark) 20:00 - Lens (France) - : - Osasuna (Spain 20:45 - Nancy (France) - : - Wisla Krakow (Poland) 21:00 - Blackburn Rovers (England) - : - Basel (Switzerland) 20:30 - Zulte-Waregem (Belgium) - : - Sparta (Czech Republic) 20:45 - Ajax (Netherlands) - : - Austria V (Austria) 20:15 - Boleslav (Czech Republic) - : - Panathinaikos (Greece) 20:45 - Hapoel Tel Aviv (Israel) - : - Rapid (Romania) 20:45 - Palermo (Italy) - : - Newcastle United (England) 21:00 - Celta (Spain) - : - Eintracht Frankfurt (Germany

akka panna

koop je kaarten voor Ned-Eng

  • Nederland-Engeland 15 november 20.00 Amsterdam arena

bezoekers

  • free web counter